Pasiteiraukite

Saugumas ir kokybė kelyje su Padangų Aikštele!

Mes esame jūsų patikimas partneris visoms padangų keitimo ir priežiūros reikmėms.

Susisiekite su mumis
 • car

  Platus padangų pasirinkimas

  Parduodame įvairias padangas: naujas, restauruotas ir naudotas, užtikrinant aukščiausią kokybę ir patikimumą

  Žiūrėti daugiau
 • car

  Padangų montavimas / balansavimas

  Teikiame profesionalias padangų montavimo ir balansavimo paslaugas, užtikrindami optimalų vairavimo komfortą ir saugumą.

  Žiūrėti daugiau
 • car

  Padangų remontas

  Siūlome padangų remonto paslaugas, įskaitant padangų taisymą karštu būdu, skirtą šoninių prakirtimų ir guzų remontui, užtikrinant jūsų padangų ilgaamžiškumą ir patikimumą.

  Žiūrėti daugiau
 • car

  Ratų remontas

  Teikiame ratų remonto paslaugas, apimant ratlankių lyginimą, ratlankių virinimą, bei slaptų varžtų išsukimą, užtikrinant optimalų jūsų transporto priemonės veikimą.

  Žiūrėti daugiau
1739+ Patenkintų klientų
appliance appliance
Apie mus

Geriausias padangų pasirinkimas Lietuvoje!

Padangų Aikštelė – tai patyrusi padangų ir ratų specialistų komanda, įsikūrusi Lietuvoje. Mes siūlome įvairias padangas (naujas, restauruotas, naudotas) ir aukštos kokybės ratų paslaugas, įskaitant montavimą, balansavimą ir remontą. Mūsų prioritetas – klientų saugumas ir patogumas, užtikrinant kokybišką aptarnavimą ir ilgaamžiškus sprendimus kiekvienam vairuotojui.

Padangos

Padangų pasirinkimas

 • Naujos padangos

  Atnaujinkite savo padangas su mūsų "Naujos padangos" pasiūlymais ir patirkite sklandesnį važiavimą kiekvieną dieną.

  Žiūrėti daugiau
 • Naudotos padangos

  Atraskite naudotas padangas, kurios derina kokybę ir prieinamą kainą – kiekviena čia parduodama padanga yra kruopščiai patikrinta, užtikrinant saugumą ir patikimą naudojimą ilgai.

  Žiūrėti daugiau
 • Restauruotos padangos

  Užsukite į „Restauruotos padangos“ skyrių ir atraskite kokybiškas, profesionaliai atnaujintas padangas už draugišką kainą.

  Žiūrėti daugiau

Siekiame Teikti Aukštos Kokybės Paslaugas

 • 20+

  Metų Patirtis Rinkoje

  Mūsų įmonė pasižymi dvidešimtmečio patirtimi padangų srityje, per kurią sukauptas išsamus žinių bagažas ir praktinis meistriškumas. Ši ilgametė patirtis leidžia mums teikti aukščiausios klasės paslaugas ir produkto žinias.

 • 100%

  Patikimų Meistrų Konsultacijos

  Mūsų komandą sudaro tik patikimi meistrai, turintys gilias specializuotas žinias ir praktinę patirtį. Jie pasirengę suteikti profesionalias konsultacijas, padedančias rasti optimaliausius sprendimus kiekvienam klientui.

 • 100%

  Gera Reputacija ir Kokybė

  Mūsų įmonės vardas rinkoje sinonimiškas su gera reputacija ir kokybe. Esame įsipareigoję teikti patikimus ir aukštos kokybės produktus, kuriuos mūsų klientai gali pasitikėti kiekviename kelionės etape.

 • 100%

  Atliktų Darbų Garantija

  Visiems mūsų atliktiems darbams suteikiame garantiją, užtikrindami, kad mūsų klientai jaustųsi saugūs ir apsaugoti. Mūsų garantija – tai mūsų įsipareigojimo kokybei ir klientų pasitenkinimui įrodymas.

Dažniausiai užduodami klausimai

D.U.K.

 • Kai keisite padangas mūsų automobilių aptarnavimo punktuose, galėsite palikti senąsias be jokio mokesčio. Mūsų servisai priims tiek padangų, kiek bus pakeista, ir užtikrins, kad jos būtų saugiai utilizuotos. Jeigu turite nenaudojamų padangų namuose, jas galite pristatyti į savo savivaldybės stambiagabaritės atliekų surinkimo vietas. Pagal kiekvienos savivaldybės nustatytas taisykles, per metus vienas asmuo gali nemokamai priduoti iki 4 ar 5 padangas, kurios nebetinka naudojimui. Lietuvoje veikia beveik 100 tokių surinkimo punktų, o visą sąrašą su adresais pagal savivaldybes rasite čia: https://atliekos.lt/

 • Lietuvoje padangų keitimas reglamentuotas pagal Susisiekimo ministerijos nurodymus ir kelių eismo taisykles, kurios reikalauja, kad vairuotojai padangas keistų sezoniškai, du kartus per metus. Pereinant nuo vasarinių prie žieminių padangų, būtina atlikti keitimą iki lapkričio 10 dienos, arba dar anksčiau, jei oro sąlygos to reikalauja. Už vėlavimą keisti padangas gali būti taikomos baudos. Savo ruožtu, žieminės padangos turėtų būti keičiamos atgal į vasarines nuo balandžio 1 dienos. Jei naudojate dygliuotas padangas, jos turi būti pakeistos iki balandžio 10 dienos.

 • Padangų montavimas ar keitimas yra greitas procesas – viskas gali būti atlikta per maždaug valandą ar net mažiau, jei reikia tik užmauti naują ratų komplektą. Procesas gali užtrukti šiek tiek ilgiau, jeigu atliekamas padangų balansavimas. Mūsų komanda pasirengusi jus informuoti apie tikslų darbų atlikimo laiką, kai susiderinsime dėl vizito laiko ir atvyksite į mūsų Padangų aikštelės servisą Kaune.

 • Ratų balansavimas, atliekamas naudojant specialią techninę įrangą, yra efektyvus būdas pašalinti disbalansą. Dėl to ratai sukasi tolygiai, išvengiama padangų nelygaus nusidėvėjimo, vibracijų bei vairavimo sunkumų. Šis procesas paprastai nėra laiko reikalaujantis ir dažnai atliekamas kartu su ratų keitimu. Balansavimo trukmė paprastai neviršija 30 minučių.

 • Laiko rezervacija ir išankstinis suderinimas padangų montavimui yra būtini, ypač ruošiantis sezoniniams padangų keitimams prieš artėjantį pagal Kelių eismo taisykles nustatytą terminą. Spalio, lapkričio pradžios, kovo pabaigos ir balandžio pradžios laikotarpiai yra itin užimti, nes daugelis vairuotojų tuo pačiu metu nori pasikeisti padangas. Norint užtikrinti, kad mūsų meistrai galėtų jums suteikti kokybišką aptarnavimą ir skirti pakankamai dėmesio jūsų automobiliui, svarbu laiką rezervuoti iš anksto.