Pasiteiraukite
Dažniausiai užduodami klausimai

D.U.K.

  • Kai keisite padangas mūsų automobilių aptarnavimo punktuose, galėsite palikti senąsias be jokio mokesčio. Mūsų servisai priims tiek padangų, kiek bus pakeista, ir užtikrins, kad jos būtų saugiai utilizuotos. Jeigu turite nenaudojamų padangų namuose, jas galite pristatyti į savo savivaldybės stambiagabaritės atliekų surinkimo vietas. Pagal kiekvienos savivaldybės nustatytas taisykles, per metus vienas asmuo gali nemokamai priduoti iki 4 ar 5 padangas, kurios nebetinka naudojimui. Lietuvoje veikia beveik 100 tokių surinkimo punktų, o visą sąrašą su adresais pagal savivaldybes rasite čia: https://atliekos.lt/

  • Lietuvoje padangų keitimas reglamentuotas pagal Susisiekimo ministerijos nurodymus ir kelių eismo taisykles, kurios reikalauja, kad vairuotojai padangas keistų sezoniškai, du kartus per metus. Pereinant nuo vasarinių prie žieminių padangų, būtina atlikti keitimą iki lapkričio 10 dienos, arba dar anksčiau, jei oro sąlygos to reikalauja. Už vėlavimą keisti padangas gali būti taikomos baudos. Savo ruožtu, žieminės padangos turėtų būti keičiamos atgal į vasarines nuo balandžio 1 dienos. Jei naudojate dygliuotas padangas, jos turi būti pakeistos iki balandžio 10 dienos.

  • Padangų montavimas ar keitimas yra greitas procesas – viskas gali būti atlikta per maždaug valandą ar net mažiau, jei reikia tik užmauti naują ratų komplektą. Procesas gali užtrukti šiek tiek ilgiau, jeigu atliekamas padangų balansavimas. Mūsų komanda pasirengusi jus informuoti apie tikslų darbų atlikimo laiką, kai susiderinsime dėl vizito laiko ir atvyksite į mūsų Padangų aikštelės servisą Kaune.

  • Ratų balansavimas, atliekamas naudojant specialią techninę įrangą, yra efektyvus būdas pašalinti disbalansą. Dėl to ratai sukasi tolygiai, išvengiama padangų nelygaus nusidėvėjimo, vibracijų bei vairavimo sunkumų. Šis procesas paprastai nėra laiko reikalaujantis ir dažnai atliekamas kartu su ratų keitimu. Balansavimo trukmė paprastai neviršija 30 minučių.

  • Laiko rezervacija ir išankstinis suderinimas padangų montavimui yra būtini, ypač ruošiantis sezoniniams padangų keitimams prieš artėjantį pagal Kelių eismo taisykles nustatytą terminą. Spalio, lapkričio pradžios, kovo pabaigos ir balandžio pradžios laikotarpiai yra itin užimti, nes daugelis vairuotojų tuo pačiu metu nori pasikeisti padangas. Norint užtikrinti, kad mūsų meistrai galėtų jums suteikti kokybišką aptarnavimą ir skirti pakankamai dėmesio jūsų automobiliui, svarbu laiką rezervuoti iš anksto.